Poyan
HİZMETLERİMİZİ İNCELEYİN!
Sizlere Daha İyi Bir Hizmet Sunabilmek İçin Çok Çalışıyoruz...
Danışmanlık ve Süpervizyon
01. Hizmet
Danışmanlık ve Süpervizyon

Pompa ve Yangın Söndürme Sistemleri’nde sürekli geliştirdiğimiz bilgi ve birikimimizi faaliyet gösterdiğimiz her proje için paylaşarak bilginin ve tecrübenin yayılmasını sağlıyoruz.

Pompa ve Yangın Söndürme Sistemleri’ndeki senelerin getirdiği tecrübelerimizi kullanarak projelerimizde alışılagelmiş standart çözümlerin yerine maksimum verimlilik sağlayan farklı çözümler sunuyoruz.

Poyan Mühendislik

Poyan Mühendislik edindiği tecrübeleri siz değerli iş ortaklarıyla paylaşmaktan onur duyar. Sizler için maksimum verimlilikte çözümler üreterek her an yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Satış ve Kurulum
02. Hizmet
Satış ve Kurulum

Pompa ve Yangın Söndürme Sistemleri’nde tedarikçi firma olarak tedarikçilik kavramının kesinlikle mühendislik esaslı hizmet içermesi gereğine olan inancımız doğrultusunda sektörümüzde yer alan en iyi markaları projelerinizde kullanılmak üzere müşterilerimize sunuyoruz. 

Firmamız son kullanıcı ve / veya uygulayıcı firmaların ihtiyaçlarını rekabetçi fiyat, güçlü stok, hızlı geri dönüş, hızlı tedarik ve sevkiyat anlayışı ile sağlamaktadır. Satılan ürünlerle ilgili olarak sadece satış esnasında değil, satış sonrası hizmetler konusunda da hizmette mükemmelliyetçilik felsefesini benimsiyoruz.

Ayrıca sektördeki 15 yılı aşkın tecrübemizle ve sahip olduğumuz uzman mühendis kadromuzla kendimize ilke edindiğimiz “en iyi ve kaliteli hizmet” mottomuzdan yola çıkarak müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Uygulama
03. Hizmet
Uygulama

Pompa ve Yangın Söndürme Sistemleri’nde uzman mühendislik ve saha ekiplerimizle projelerimizde mekanik ve elektrik uygulama işlerini titizlikle yerine getiriyoruz. Uluslararası standartlara uygun şekilde, endüstriyel tesisler, alışveriş merkezleri, sivil, resmi, ticari tesisler, oteller, bankalar, eğitim kurumları ve konsept işlerin mekanik tesisat proje, taahhüt, müşavirlik ve servis hizmetlerini, sürdürülebilir enerji ve eco inşaat strateji ve teknikleri ile birleştirerek anahtar teslim hizmet veriyoruz.

Stratejik proje planlama sürecinde;işverenler, yatırımcı, kamu veya tasarımcılar ile planlama ve tasarım ilkelerini, ulusal ve uluslararası sürdürülebilirlik kriterlerine bağlı olarak belirliyor, hedefleri tespit ediyoruz. Belirlenen hedefler doğrultusunda projelerimizi gerçekleştiriyoruz. Projelerimizi gerçekleştirirken yine sektörün önde gelen en kaliteli ve ilgili tüm serfikalara haiz ürünleri müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

Teknik Servis
04. Hizmet
Teknik Servis

7/24 çalışma esasına dayalı servis ekibimiz ihtiyaç duyulması halinde yerinde anında müdahale olanağı vermektedir. Ayrıca yapılan bakım antlaşmalarına uygun olarak sistemlerimizin uzun yıllar güvenle çalışmasını sağlıyoruz.Orjinal yedek parçalarımıza ihtiyaç duyulması halinde en kısa zamanda ve en rekabetçi fiyatlarla müşterilerimize sunarak, işleyen sistemin aksamaması için en hızlı şekilde aksiyon alıyoruz.Böylece müşterilerimizin sistemlerinin devamlılığını sağlayarak,olası üretim ve konfor kayıplarının önüne geçiyoruz.