POYAN MÜHENDİSLİK PROJE DANIŞMANLIK İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.

Bizi Yakından Tanıyın!

Pompa ve Yangın Söndürme Sistemlerinde Akıllı Çözümler...

Poyan Mühendislik dünyada ekonomik faydasını kanıtlamış sistemlerin ülkemizde de kullanılmasını, bu gelişmelerden maksimum derecede fayda sağlanmasını ve yatırım bütçelerinin tecrübemiz ile doğru şekilde kullanılmasını sağlamayı amaçlamaktadır.

Poyan Mühendislik olarak, yatırımcıların pompa ve hidrofor sistemleri konusunda doğru yönlenmesine katkıda bulunmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

En gelişmiş pompa ve hidrofor sistemlerini, projelendirme, danışmanlık ve malzeme temini hizmetlerini zengin deneyimi ile birlikte yatırımcılara sunmakta olan Poyan Mühendislik’in öncelikli hedefi; yaşam alanlarının ve sanayi tesislerinin tesisat sistemlerinin sürdürülebilir olmasını sağlamaktır.

Misyon
Poyan
Poyan Mühendislik olarak, Türkiye genelinde sektörümüzde, güncel teknolojileri kullanarak, beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile risk durumunda oluşabilecek işgücü, can ve ekonomik kayıpları, doğru mühendislik çözümleri ile en aza indirmek için çalışıyoruz.
Vizyon
Poyan
Poyan Mühendislik olarak, yaptığımız uygulamaların risk anında çalışabilirliğini ve sürekliliğini sağlayabilmek adına, bakım ve servis hizmetleriyle kalite prensibinden ödün vermeden, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza destek vererek memnuniyetin en üst seviyede tutulmasını sağlamak için insan hayatına değer katacak çözümler üretmeye devam ediyor, her zaman daha iyisi için çalışıyoruz.
Değerlerimiz
Poyan
  • Güvenirlik
  • Şeffaflık
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Yenilikçilik
Unilever
American Hospital
Tasıgo
Siegwerk
Regnum
Belleuve
carousol
Coca Cola
Defacto
Başarı Holding
Ayaz Yün
Asat
Aromsa
Akmerkez
Kıırkkale Üniversite
JTI
Metro
Eczacıbaşı
Family Mall
Petrol Ofisi
Msb
Mercede Benz
Memorıal
Marriot
Marmaray
İga
Karaca
İller Bankası
Hollanda
Ford Otosan
Dinarsu